Pomáhají s námi

Děkujeme všem firemním dárcům a také tisícům lidí, kteří přispěli převodem na konto nebo DMS.

Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírkaČást výtěžku tradiční lednové Tříkrálové sbírky putuje do krizového fondu Charity Česká republika. I díky těmto financím můžeme v případě mimořádných událostí okamžitě reagovat a rychle uvolnit prostředky na pomoc zasaženým oblastem. Děkujeme všem dárcům i koledníkům!

Charita Německo

Charita NěmeckoPřestože velká část Německa byla zaplavená, vybírala tamní Charita v rámci sbírky Hochwasser 2013 i na pomoc v sousedních zemích a částkou přes 0,5 milionu eur se rozhodla pomoci vyplaveným domácnostem v Čechách. Děkujeme - Danke!

T-Mobile

Logo T-MobileDlouhodobý partner Charity Česká republika podpořil povodňový tým v oblasti komunikace. Díky tomu můžeme operativně reagovat na nabídky i poptávky pomoci a efektivně koordinovat své týmy v terénu. Děkujeme!

Nadace České spořitelny

Nadace České spořitelnyNadace České spořitelny je generálním partnerem Charity ČR, díky její dlouhodobé podpoře mohl být spuštěn tento web a zajištěna propagace sbírkového konta i průběžné informování o naší pomoci. Česká spořitelna také spravuje naše sbírková konta. Děkujeme!

SIKO - Koupelny a kuchyně

SIKOFirma SIKO uspořádala zaměstnaneckou sbírku, příspěvky svých pracovníků zdvojnásobila a na povodňové konto Charity ČR tak zaslala úctyhodný dar 165 tisíc korun. Zasaženým domácnostem navíc nabídla výraznou slevu na nové vybavení. Děkujeme!

DHL

DHLSpolečnost DHL nabídla své kapacity pro přepravu materiální pomoci. Díky tomu se pomoc třeba až z Moravy rychle dostane tam, kde je nejvíce potřebná. Děkujeme!

Tescoma

TescomaČeský výrobce kuchyňských potřeb je stálým partnerem Charity ČR. Pomohl i nyní a Charita tak může vyplaveným domácnostem v severních a jižních Čechách nabídnout mimo jiné náhradu za poničené kuchyňské vybavení. Děkujeme!

Skanska

SkanskaSkupina Skanska poskytla materiální pomoc, která byla rozdělena do jižních a severních Čech. Děkujeme!

Gerrersheimer s.r.o

GerresheimerNa pomoc v západních Čechách finančně přispěl také výrobce produktů pro farmacii a zdravotnictví. Děkujeme!